SX1302CSS915GW1
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
SX1302CSS915GW1
Category : RF and Wireless RF Misc ICs and Modules
Function : Baseband Processor
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Box
Series : -
Supplier Device Package : 68-QFN (7x7)
RF Type : General Purpose
Mfr : Semtech Corporation
Frequency : -
Secondary Attributes : 3V ~ 3.6V Supply
Package / Case : 68-WFQFN Exposed Pad
Base Product Number : SX1302C
Description : SX1302 915MHZ LBT SPECTRAL SCAN
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL
Payment Terms : L/C, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
RF IC Baseband Processor General Purpose 3V ~ 3.6V Supply 68-QFN (7x7)